801 800 141

 Telefonia cyfrowa IP

Informacje podstawowe

Telefonia Cyfrowa IP łączy w sobie najlepsze cechy telefonu tradycyjnego i internetowego - wysoką jakość dostępną dotychczas jedynie w sieciach stacjonarnych oraz wyjątkowo niskie koszty telefonii internetowej. Ze względu na pełną funkcjonalność telefonu stacjonarnego jest atrakcyjną alternatywą w przypadku braku możliwości uruchomienia klasycznego telefonu jak też doskonałym uzupełnieniem obniżającym radykalnie koszty już istniejącego przyłącza. W pierwszym przypadku istnieje możliwość otrzymania publicznego numeru miejskiego umożliwiającego odbieranie połączeń przychodzących, w drugim wariancie możliwa jest płynna integracja istniejącego rozwiązania z dotychczasowym numerem telefonicznym (w takim przypadku konieczne jest utrzymanie dotychczasowej linii, przy czym korzystna jest zmiana abonamentu na najniższy, ponieważ wszystkie połączenia wychodzące wykonywane będą poprzez naszą sieć po bardzo atrakcyjnych stawkach, a połączenia wewnątrz sieci są zawsze DARMOWE). 

Zasadniczą zaletą Telefonii Cyfrowej IP jest brak abonamentu – w przypadku, gdy nie zostaje przydzielony publiczny numer telefoniczny. Jednakże opłata za numer jest wielokrotnie niższa niż w przypadku taryf abonamentowych innych operatorów telefonii stacjonarnej. Jednocześnie informujemy, że NIE MA konieczności wykupowania abonamentu za numer telefoniczny, nawet, gdy nie korzystają Państwo z usług żadnego innego operatora telefonii stacjonarnej. W takim przypadku nie będzie możliwe jedynie odbieranie połączeń z zewnątrz sieci. 

Kolejną zaletą Telefonii Cyfrowej IP jest billing on-line, dostępny po zalogowaniu na naszej stronie www. Już w kilka chwil po zakończeniu połączenia jego koszt oraz długość podane są na stronie internetowej, pozwalając tym samym na stałą kontrolę kosztów.

Zobacz również:
    Cennik połączeń
    Centrale wirtualne IP
    Centrale dedykowane IP

© PTIM 2007-2014 projekt: Grafinet