801 800 141

 Telewizja przemysłowa IP

Montaż telewizji dozorowej z systemem cyfrowego zapisu, otworzy Państwu nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w Państwa firmie oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa Państwa mienia.

Dobór odpowiedniego sprzętu przeprowadzana jest przez wykwalifikowanych techników, którzy określają jakie zastosować rozwiązania. Podczas prezentacji doradca techniczny ds. CCTV zaprezentuje możliwości jakie daje cyfrowa telewizja przemysłowa, pokaże jak działają różne typy kamer, jakie mają możliwości. Przeprowadzi badanie jaki system najlepiej sprawdzi się w Firmie, a także wykona symulację kosztów montażu instalacji. Następnie profesjonalnie, szybko i z najwyższą starannością wykonamy instalację, uruchomimy system i gruntownie przeszkolimy obsługę. Poprzez naszą sieć transmisji danych podgląd monitorowanych obiektów w czasie rzeczywistym możliwy będzie z każdego miejsca na świecie z szerokopasmowym dostępem do Internetu.

Przyczynimy się do Państwa finansowego i organizacyjnego sukcesu, dostarczając Państwu niezawodnych, najnowszych technologicznie rozwiązań i usług informatycznych oraz teleinformatycznych. Stosowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i homologacje.

Sprawny, profesjonalny i terminowy bezpłatny serwis gwarancyjny, urządzenia zastępcze na czas naprawy to również elementy oferty warte uwagi.

W celu uzyskania bardziej obszernych informacji, wszelkie zapytania prosimy kierować do biura lub bezpośrednio do naszych pracowników.

© PTIM 2007-2014 projekt: Grafinet