801 800 141

 Transmisja danych

Oferta transmisji danych obejmuje szeroki portfel rozwiązań. Począwszy od dzierżawy łączy cyfrowych dla Klientów wymagających pełnego bezpieczeństwa połączeń, po usługi sieci wirtualnych, które zapewniają szybki i bezpieczny przepływ informacji. Sieci wirtualne powstają poprzez połączenie w logiczną całość oddalonych od siebie oddziałów geograficznie rozproszonych organizacji.

Dzięki usługom transmisji danych Klienci biznesowi zwiększają efektywność komunikacji, co pozwala skuteczniej konkurować na rynku, a operatorzy zyskują infrastrukturę telekomunikacyjną dla rozwijania własnej działalności i oferowania własnych usług.

Wykorzystując zintegrowane sieci transmisji danych zrealizowane w najpopularniejszych i nowoczesnych technologiach, P.T.INTER-MEDIA buduje rozwiązania znacznie wykraczające funkcjonalnie poza standardowe oferty dostępne na rynku telekomunikacyjnym. Kompletny zakres funkcjonalności oznacza nie tylko lepsze dostosowanie do potrzeb Klienta, ale i optymalizację kosztową rozwiązania.

Oferta jest stale dostosowywana do zmieniających się wymagań Klientów, którzy korzystają z coraz większej liczby specjalizowanych aplikacji. Stanowi również doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych firm, które poszukują zdalnego, bezpiecznego i niezawodnego dostępu do zasobów korporacyjnych dla pracowników mobilnych.

VPN IPsec

VPN IPsec to usługa transmisji danych o wysokiej jakości zabezpieczeń dedykowana do połączeń oddalonych od siebie korporacyjnych sieci lokalnych klienta w logiczną całość. Usługa wykorzystuje wszelkie zalety protokołu IP, powszechnie wykorzystywanym we współczesnym świecie telekomunikacyjnym zaspokajającym większość potrzeb związanych z przepływem informacji wewnątrz firmy.

Transmisja danych punkt-punkt

Usługa polega na zestawieniu dedykowanego łącza fizycznego pomiędzy lokalizacjami klienta z wykorzystaniem technologii radiowej lub kablowej w całości wykorzystywanej tylko i wyłącznie dla potrzeb danego podmiotu. Rozwiązanie takie jest polecane przede wszystkim klientom, których siedziba bądź biuro znajduje się w kilku budynkach, oddalonych od siebie w odległości kilku kilometrów. Zaletą usługi jest to iż całkowita możliwa przepustowość zainstalowanych urządzeń jest wykorzystywana tylko przez jego sieć.

© PTIM 2007-2014 projekt: Grafinet