801 800 141

 Dlaczego wybrać usługi INTER-MEDIA

Jakość
Budujemy zaufanie Klientów poprzez jakość świadczonych usług i obsługi Klienta. Nasza sieć szkieletowa zaprojektowana została z uwzględnieniem redundancji kluczowych węzłów. Średnia mierzona dostępność usługi dla Klienta końcowego wynosi 99,8% w skali roku. W naszym salonie sprzedaży nie spotyka się kolejki Klientów reklamujących usługi lub wysokość opłat. Około 90% Klientów trafia do naszej firmy z polecenia innego Klienta. Dziękujemy wszystkim za okazane zaufanie.

Dostępność
Obecnie w zasięgu sieci obsługującej Klientów indywidualnych znajduje się większość powiatu pruszkowskiego. Obszar ten jest stale poszerzany, między innymi poprzez inwestycje współfinansowane ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa. Poprzez unikalne połączenie technologii transmisji radiowych i przewodowych, nasze usługi świadczymy również w rejonach, w których nie są dostępne żadne inne media elektroniczne.

Cena
Stosujemy proste, przejrzyste zasady sprzedaży. Nie zmuszamy Klientów do zawierania umów na wiele lat ani do zakupu dodatkowych, często niepotrzebnych, usług telekomunikacyjnych (np. abonament telefoniczny czy telewizja kablowa). Nie stosujemy promocji "od złotówki", wyglądających ciekawie jedynie w materiałach reklamowych. Nie podnosimy cen usług po wygaśnięciu umów terminowych, zmuszając tym samym Klientów do podpisywania kolejnych wieloletnich kontraktów, często mniej korzystnych finansowo.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

© PTIM 2007-2014 projekt: Grafinet