801 800 141

 Łącza kablowe

Opis realizacji usługi
Budynek wielorodzinny (bądź biurowiec) zostaje podłączony do naszej sieci szkieletowej łączem radiowym. Dodatkowo uruchamiany jest punkt dystrybucyjny sieci oraz mniejsze węzły, w zależności od wielkości, ilości i rozmieszczenia mieszkań/biur. Okablowanie budynku wykonywane jest w technologii Ethernet 100BaseT, umożliwiającej symetryczną transmisję z prędkością do 100Mbps. W lokalu Abonenta końcowego instalowane jest gniazdo typu Ethernet, kat.5E (RJ45), w miejscu wskazanym przez Klienta. Podłączyć można pojedynczy komputer wyposażony w  kartę sieciową, bądź sieć lokalną poprzez router.

Poniższy cennik obowiązuje dla budynków wielorodzinnych bądź biurowców, w których możliwa jest instalacja okablowania typu Ethernet. Tego rodzaju przyłącza wykonujemy jedynie w przypadku, gdy ilość Abonentów przekracza 5 osób/firm.

Proponujemy Państwu następujące pakiety zróżnicowane pod względem szybkości łącz oraz zawartości usług dodatkowych.


Aktywacja umowa na 12 miesięcy

Abonament miesięczny

cable10M
Przepustowość łącza do 10Mb/s do abonenta i do 1Mbps od abonenta
49zł

49zł

cable20M
Przepustowość łącza do 20Mb/s do abonenta i do 2Mbps od abonenta

1zł

49zł

cable30M
Przepustowość łącza do 30Mb/s do abonenta i do 3Mbps od abonenta

1zł

49zł

Dzierżawa routera z WiFi (opcja)
umożliwia bezprzewodowe korzystanie z Internetu w domu lub mieszkaniu

-12,90zł

Do kogo kierujemy usługę:

  • do nowych Klientów, którzy zawrą z P.T. INTER-MEDIA umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych na okres 12 miesięcy
  • do obecnych Abonentów usługi dostępu do Internetu, którym kończy się umowa - konieczne jest jej przedłużenie na okres 12 miesięcy
  • do Abonentów usługi w wariancie na czas nieokreślony, którzy zawrą z P.T. INTER-MEDIA nową umowę na okres 12 miesięcy


Objaśnienia do cennika:

Opłata aktywacyjna obejmuje instalację kabla UTP Kat.5E wraz z gniazdem pojedynczym w punkcie wskazanym przez klienta oraz oraz konfigurację połączenia sieciowego w systemach operacyjnych firmy Microsoft (Windows XP i późniejszych).

Opłata abonamentowa obejmuje stały, nielimitowany dostęp do Internetu oraz wybranych usług dodatkowych w okresie jednego miesiąca.

Przepustowość łącza oznacza maksymalną prędkość transmisji z Internetu do komputera Użytkownika.

Dzierżawa routera z WiFi Za niewielką opłatą miesięczną otrzymają Państwo router umożliwiający stworzenie sieci bezprzewodowej wewnątrz budynku (w standardzie 802.11b/g/n) oraz dodatkowo podłączenie do czterech urządzeń kablami typu Ethernet. Na Państwa życzenie urządzenie zostanie dostarczone i skonfigurowane przez naszych techników.
© PTIM 2007-2014 projekt: Grafinet