801 800 141

 Dostęp do Internetu

W INTER-MEDIA w każdej chwili możecie Państwo mieć bardzo szybki, szerokopasmowy dostęp do Internetu, o prędkości nawet do 50Mbps! Wystarczy, że dom czy mieszkanie znajduje się w zasięgu naszej sieci. Profesjonalna ekipa instalatorów szybko i starannie wykona wszystkie potrzebne prace instalacyjne oraz konfiguracyjne. Jednocześnie nie wymagamy posiadania jakiejkolwiek innej usługi telekomunikacyjnej (np. telefonu czy telewizji kablowej) a nasza oferta nadal pozostaje konkurencyjna w stosunku do "super promocji" innych operatorów.

Dodatkowym atutem jest możliwość realizacji usługi w dowolnej opcji, jeśli tylko istnieją warunki techniczne dla uruchomienia przyłącza. Urządzenia i systemy używane do zarządzania siecią pozwalają na natychmiastową zmianę przepływności, bez ingerencji w konfigurację sprzętową Klienta. W przypadku tradycyjnych linii telefonicznych lub telewizyjnych parametry transmisji zależą wprost od długości i jakości kabla, nierzadko zawierającego odcinki nieremontowane od dziesięcioleci. Skuteczna, mierzona, średnia dostępność usług dla odbiorców indywidualnych w naszej sieci wynosi 99,8%.

Zapewniamy

  • doprowadzenie, instalację i uruchomienie łącza w punkcie wskazanym przez Klienta
  • możliwość korzystania z nielimitowanego dostępu do internetu bez konieczności wykupowania innych usług telekomunikacyjnych
  • stałą opłatę niezależną od ilości przesłanych danych i czasu połączeń
  • zakończenie łącza portem Ethernet100BaseT
  • funkcjonalność routera z translacją NAT (sprzętowy firewall, możliwość podłączenia wielu komputerów)
  • wysokie parametry transmisji i dostępności usługi niezależnie od lokalizacji
  • fachową pomoc techniczną poprzez infolinię oraz zespół techniczny w terenie

Zobacz także:
    Łącza kablowe
    Łącza radiowe

© PTIM 2007-2014 projekt: Grafinet